Prodej chaty v Tašovicích
390.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: chata, chalupa
Lokalita: Karlovy Vary
Stav: zadáno
Aktualizováno: 22.5.2019

Jedná se o chatu ve vyhledávané rekreační oblasti v Tašovicích u řeky Ohře.

Dřevěná chata stojí na zděných pilířích,  není podsklepená,  střecha je nízká sedlová krytá eternitem. V přízemí se nachází obývací místnost, kuchyňský kout, ložnice, šatna, WC a veranda, odkud je pěkný výhled na zahradu a do krajiny. K chatě patří udržovaná oplocená zahrada ve svahu, kde opěrné zídky vytváří terasy osázené okrasnými keři, ovocnými a okrasnými stromy. Slunečný pozemek je orientován jihovýchod. Přístup je po nezpevněné komunikaci. Zahrada je pečlivě udržována, nachází se v horní části chatové osady nad řekou. Příjezd po částečně zpevněné komunikaci je možný až ke vstupní brance na pozemek, k chatě je přístup pěšinou na vlastním pozemku.

Pozemek: ve vlastnictví je pozemek o celkové výměře cca 859 m2, z toho zastavěná  plocha 42 m2

Vybavení: veřejný vodovod je přiveden na pozemek, elektroinstalace 220/380 V, lokální vytápění, odpady jsou svedeny do žumpy vedle chaty.

Rekreační chata v Tašovicích nad řekou za příznivou kupní cenu.

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat na tel. 353 821 431, emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplňte tento formulář a domluvte si s námi např. prohlídku této nemovitosti.