Areál v Jáchymově
6.200.000,- Kč + DPH Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: ostatní
Lokalita: Jáchymov
Stav: aktivní
Aktualizováno: 18.4.2019

Dílenský objekt s prodejnou a kancelářemi

Jedná se o samostatně stojící nepodsklepený jednopodlažní objekt s nízkou sedlovou střechou, kde je umístěna prodejna, kanceláře a dílenské prostory. Objekt se původně skládal se dvou samostatných staveb, které byly v roce 1999 propojeny a bylo vybudované nové sociální zázemí pro zaměstnance. Rekonstrukce se týkala stavebního propojení obou staveb, dále byly provedeny veškeré vnitřní instalace, vnitřní i vnější omítky se zateplením, částečně nový krov nad prodejní částí, uliční části s výkladci, podhledy, sociální zařízení včetně obkladů a dlažeb.

Objekt je v dobrém stavebně-technickém stavu.  Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou D.

Administrativní objekt                           

Jedná se samostatně stojící nepodsklepený jednopodlažní s nízkou sedlovou střechou, který stojí na okraji areálu a je užíván jako administrativní budova. Objekt prošel v roce 2006 rozsáhlou rekonstrukcí, která se týkala zateplení objektu včetně fasády, dále výměny oken za okna plastová, vnitřních rozvodů, omítek a podlah, nového způsobu vytápění, vybudování kuchyňského koutu a sociální zařízení. Vytápění je ústřední na plyn, ohřev vody je průtokovým ohřívačem, Nachází se zde bytová jednotka o velikosti 1+0 s kuchyňským koutem, dvě kanceláře s archivem a sociální zařízení s kuchyňským koutem.

Budova je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu. Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou C.

Areál je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektro 220V/380V, zemní plyn, ústřední vytápění. Na pozemcích se nachází zpevněné plochy z části dlážděné, z části asfaltové a z části betonové. Dále je zde umístěna jednoduchá celokovová stavba odpadového hospodářství. 

Celková výměra pozemků je 3081 m2, součástí jsou stavební pozemky, které jsou kompletně zastavěné a pozemky se kterými tvoří funkční celek pod oplocením. Pozemky jsou dobře přístupné po asfaltové komunikaci, jsou napojeny na veškeré dostupné inženýrské sítě, nachází se v centru Jáchymova.