Prodej objektu v Abertamech
4 800.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: ostatní
Lokalita: Abertamy
Stav: aktivní
Aktualizováno: 3.9.2019
Třída energetické náročnosti budovy: G

Popis:     Nabízíme objekt v zastavěné části Abertam,  který je v současné době využíván jako zavedený penzion.  Je částečně podsklepený, v přízemí se nachází kuchyň, společenská místnost s krbem, komora, sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a samostatná sauna, dále technické místnosti s plynovým kotlem. V prvním patře je další sociální zařízení a čtyři místnosti pro ubytované hosty. V podkroví jsou prostory s možností přespání a další zateplený prostor pod sedlovou střechou.

Objekt prošel v letech 2012 až 2018 postupnou rekonstrukcí, která se týkala elektroinstalace, vytápění objektu plynovým kotlem, rozvody topení v mědi, částečně deskové radiátory, dále nová dřevěná okna, dřevěné podlahy, dvě nová sociální zařízení a sauna. Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou G.

 

Pozemek:    ve vlastnictví je pozemek o celkové výměře 180 m2. Příjezd k nemovitosti je po asfaltové komunikaci. Vedle objektu je parkovací plocha ze zatravňovacích tvárnic.

 

Vybavení:   elektřina 220V/380V, veřejný vodovod a kanalizace, vytápění domu je plynovým kotlem, ohřev TUV bojlerem.

 

Tento objekt je možno využívat k  bydlení, k rekreačním nebo komerčním účelům. Město Abertamy se nachází 2 km od střediska zimních sportů Plešivec, v okolí je možno provozovat běžky, sjezdovky, kola a turistiku ve vyhledávaném středisku Krušných hor nedaleko Božího Daru a Klínovce.

Celá tato oblast Krušných hor nabývá v posledních letech nebývalého vzrůstu obliby.