Prodej lyžařského areálu
cena na vyžádání u RK Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: pozemek
Stav: aktivní
Aktualizováno: 7.7.2021

 

 

PRODEJ  LYŽAŘSKÉHO  AREÁLU JÁCHYMOV - NOVÉ  MĚSTO

Prodávanou nemovitostí je lyžařský areál včetně příslušného vybavení, který se nachází v Jáchymově na Novém Městě v Krušných horách. Areál je přístupný odbočením vlevo z hlavní průjezdné komunikace v Jáchymově přes šachtu Svornost, dále po zpevněné komunikaci na okraj místní části Nové Město a příjezd do areálu je dále po nezpevněné obecní komunikaci. Parkování je možné přímo v areálu.

Lyžařský areál se rozkládá na ploše cca 56.000 m2, z toho je cca 32.000 m2 ve vlastnictví a  24.000 m2 v pronájmu od Města Jáchymov.

V areálu jsou umístěny dva lyžařské vleky,  a to kotva DOUBLE 595 z roku 2007 o délce 580 m s obslužnými budovami a vlek Poma z roku 1988 o délce 560 m. V pravé horní části areálu se dále nachází dětský vlek s obslužnou budovou z roku 2002.

V roce 2008 zde bylo vybudováno v části areálu zasněžování vč. rozvodů vody a elektroinstalace, dále nádrž (1250 m3) na jímání povrchové vody,  elektrického čerpadlo bylo umístěno do šachtice.

Součástí je příslušenství, které je tvořeno kanalizační přípojkou se septikem, vlastní studnou s přípojkou vody a přípojkou elektroinstalace včetně pilíře. Na dojezdové ploše, ve východní části areálu se nachází stavební pozemek (116 m2) se stavbou dvoupodlažní budovy ve tvaru písmene A, kde se nachází v 1.NP  restaurace s přípravnou jídla, technická místnost, sklad a sociální zařízení pro návštěvníky. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny, ohřev vody elektrickým bojlerem nebo průtokovými ohřívači.

Podkroví je přístupné po samostatných venkovních schodech a nachází zde kuchyňka a tři pokoje k ubytováním (12 lůžek), koupelna a WC.

Dále je na úpatí svahu další stavební pozemek (164 m2) s jednopodlažní stavbou s nízkou sedlovou střechou, která se skládá ze dvou částí, a to z kanceláře s dílnou a z garážového stání pro stroje na úpravu sněhu.

 

                               

 

V centru dojezdové plochy se nachází dvě propojené stavební buňky,  na kterých je vybudována sedlová střecha a jsou obloženy dřevěným obkladem. Je zde umístěna centrální pokladna.

 

                                   

 

Dle platného územního plánu města Jáchymov je možno využít část dojezdové plochy (označena DK - vyznačena červeně) k výstavbě objektu občanské vybavenosti.

 

Nabídková cena na vyžádání u RK