PRODEJ DOMKU S POZEMKEM na Suché u Jáchymova
3 800 000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Stav: zadáno
Aktualizováno: 13.6.2022
Třída energetické náročnosti budovy: G

Popis:  jedná se zděnou stavbu menšího objektu s číslem popisným postaveného v oblasti Jáchymov – Suchá. V přízemí se nachází skladovací a sklepní místnost. V zadní části domku je vstup do prvního patra, kde se nachází obývací místnost s verandou, menší kuchyňka, sociální zařízení (sprchový kout a splachovací WC) a schody do podkroví. V podkroví je jedna ložnice. Dům je situován v rekreační oblasti v sousedství několika dalších objektů, příjezd k němu je po nezpevněné cestě.

 

Pozemek:  ve vlastnictví je oplocený mírně svažitý pozemek s lesním porostem o celkové výměře 1700 m2, z toho zastavěná plocha domkem činí 33 m2, na pozemku dále stojí dřevěná garáž a dřevěná stavba na zahradní nářadí.

Vybavení:  elektroinstalace 220/380 V, ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva lze kombinovat s elektrokotlem, ohřev TUV elektrickým bojlerem. Pitná voda je svedena pro několik sousedních chat spádovým vodovodem a je zavedena do objektu, splachovací WC je odkanalizováno do plastové jímky umístěné pod terénem.

 

Zděný domek v rekreační oblasti Jáchymov-Suchá obklopený rozhlehlým pozemkem.