Prodej objektu v Karlových Varech
bližší informace o ceně v RK Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Lokalita: Karlovy Vary
Stav: aktivní
Aktualizováno: 24.7.2019
Třída energetické náročnosti budovy: G

Popis:  Nabízíme zmodernizovaný zděný patrový dům, který se  nachází v klidné lokalitě v Karlových Varech nedaleko lázeňského centra a vřídelní kolonády.  Objekt je v dobrém stavebně technickém stavu - prošel generální rekonstrukcí, která spočívala ve výměně stavebních konstrukcí, osazení plastových oken, dřevěných vstupních dveří, zateplení fasády. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, kanalizace a ústředního vytápění. Dále bylo vybudováno nové obytné podkroví včetně zvýšené střešní konstrukce,  střešní krytina Tegola . 

Dům je částečně podsklepen, v suterénu se nachází kotelna, dílna a sociální zařízení, v přízemí se nachází nebytový prostor - prodejna, sklad a sociální zařízení, v prvním patře jsou dvě bytové jednotky 1+1, druhé patro je s podobným dispozičním řešením, v podkroví se nachází ateliér s kuchyňským koutem, sociálním zařízením a kanceláří. Pod střešní konstrukcí je prostorná půda.

Celková užitná plocha je 310 m2 a objekt je  možno využít pro bydlení nebo v kombinaci s podnikáním (sídlo firmy, provozování služeb). Energetická náročnost budovy G (dům nemá zpracovaný energetický štítek).

Pozemek:  ve vlastnictví je pozemek o výměře 112 m2.

Vybavení: Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, elektro – 220V/380V a zemní plyn. Vytápění pro celý dům je ústřední plynovým kotlem značky BUDERUS, který je umístěn v suterénu. Kotlem je přímo ohříván i zásobník teplé vody. Objekt je opatřen zabezpečovacím zařízením připojeným na pult centralizované ochrany (PCO), dále přípojkou na internet a pevnou telefonní linkou.

Výrazně zmodernizovaný dům nedaleko lázeňského centra Karlových Varů.

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat na tel. 353 821 431, emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplňte tento formulář a domluvte si s námi např. prohlídku této nemovitosti.