Prodej objektu v Osvinově
bližší info v RK Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: chata, chalupa
Stav: prodáno
Aktualizováno: 7.12.2020
Třída energetické náročnosti budovy: G

Popis:     Nabízíme Vám k prodeji větší objekt, dřívější hostinec, který v současné době slouží jako chalupa s možností občasného ubytování hostů. Objekt je částečně podsklepený,  v přízemí domu je velký sál s výčepem a pódiem, společenská místnost, kuchyně, dále kotelna, dílna, sociální zařízení a privátní část.  V patře jsou pokoje pro hosty a sociální zařízení. V podkroví je rozsáhlý půdní prostor. Okna jsou dřevěná, stropy trámové na vaznicovém krovu bylo před cca 25ti lety vyměněno dřevěné bednění a eternitová krytina. Kolem domu je oplocený pozemek. Objekt je v dobrém a udržovaném stavu, nachází se ve středu rekreační obce Osvinov. Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou G - energetický štítek nebyl zpracován.

 

Pozemek:  ve vlastnictví je pozemek o celkové výměře 1.027 m2. Příjezd do Osvinova je po místní asfaltové komunikaci ve směru od Krásného Lesa nebo po nezpevněné komunikaci ve směru od Stráže nad Ohří.

Vybavení:    elektřina 220V/380V, voda z místního spádového vodovodu, dále vlastní vrtaná studna na zahradě s užitkovou vodou, odkanalizováno do žumpy, ústřední vytápění objektu je řešeno kotlem na tuhá paliva, dále je možno využít otevřený krb na sále a krbová kamna v přízemí, ohřev TUV je elektrickým bojlerem.

 

Objekt je možno využít také k bydlení, podnikání nebo k rekreačním účelům.