Prodej rodinného domu v Jáchymově
Sleva: 2 450.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Stav: aktivní
Třída energetické náročnosti budovy: G

Nabízíme částečně podsklepený zděný dům s podkrovím, který prošel v letech 2017-2018 rekonstrukcí. V suterénu jsou technické a skladové prostory, v přízemí se nachází vstupní část, kuchyň, obývací pokoj a sociální zařízení, v podkroví jsou dva pokoje a komora. Veškerý nábytek a vybavení domu je součástí prodeje, jedná se mimo jiné o vybavení kuchyně, obývacího pokoje i obou pokojů v podkroví včetně pračky, sušičky, ledničky i TV. V obývacím pokoji jsou také automatická krbová kamna na pelety.

Dům je umístěn v Lipnické ulici za bývalou sjezdovkou Jáchymov-střed s výhledem na zastavěnou část Jáchymovského údolí. Před domem je na opěrné zdi postavená terasa s možností posezení, za domem je svažitý pozemek.

Dům po rekonstrukci působí klidným, útulným dojmem. Je vhodný pro trvalé bydlení i pro rekreační účely, sedačková lanovka na Klínovec je ve vzdálenosti  3 km od Jáchymova.

Energetická náročnost – třída G, průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dosud zpracován.

 

Pozemek:     ve vlastnictví je pozemek o celkové výměře cca 398 m2, z toho zastavěná plocha domem je cca 90 m2.

Vybavení:   elektro 220/380V, veřejný vodovod a kanalizace, vytápění  ústřední s využitím elektrokotle, ohřev vody elektrickým bojlerem.