Prodej rodinného domu v Karlových Varech
7.400.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Lokalita: Karlovy Vary
Stav: aktivní
Aktualizováno: 23.10.2019
Třída energetické náročnosti budovy: G

Popis:    nabízíme zděný rodinný dům v klidné okrajové části Staré Role s dobrou dopravní dostupností. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, horní část domu v roce 1996, dolní část v roce 2007. V suterénu domu jsou umístěny skladové prostory, dále prádelna, kotelna a garáž s ručně ovládanými segmentovými vraty.

V dolní části přízemí se nachází samostatný byt o velikosti 2+1 se sociálním zařízením.

V horní části přízemí se nachází vstup do domu, předsíň, chodba, samostatné WC, kuchyně, obývací pokoj, ve kterém jsou krbová kamna s vložkou a výstup na venkovní terasu za domem, dále hala, dva pokoje, šatna, koupelna s WC a ložnice.  Nad touto částí domu se nachází rozsáhlý zateplený půdní prostor. Okna jsou plastová, omítka mnichovská, podlahy plovoucí nebo dlažba, krytina betonové tašky Bramac. Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou G - dosud nebyl zpracován energetický štítek objektu.

 

Pozemek:    ve vlastnictví jsou pozemky o celkové výměře 841 m2, z toho zastavěná plocha 155 m2. Vedle domu se nachází přístřešek pro dvě auta. Za domem na zahradě je vyzděná kůlna, dále pergola se zděným krbem a pojízdné zastřešení vířivky a relaxační zóny. Pozemek je oplocen, vstup z ulice zajišťuje el. ovládaná brána. Před domem jsou zpevněné plochy ze zámkové dlažby a okrasné porosty.

 

Vybavení:    elektro 230/400 V, veřejný vodovod a kanalizace, ústřední vytápění elektrokotlem nebo tepelným čerpadlem, podlahové topení elektrickým kabelem, rozvod plynu v ulici, není zaveden do domu.

 

Rodinný dům je možné využívat jako dvougenerační, byt v přízemí má samostatný vstup.