Prodej rodinného domu v Merklíně
5 900.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Lokalita: Merklín
Stav: prodáno
Aktualizováno: 24.6.2020
Třída energetické náročnosti budovy: G

Nabízíme zmodernizovaný zděný patrový dům, který se nachází v klidné lokalitě v Merklíně u Karlových Varů. Objekt je v dobrém stavebně technickém stavu - prošel celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala: novou krytinu, fasádu, plastová okna, balkon, nové dvě koupelny, podlahy. Dále pak nový přístřešek před garáží a zpevněné plochy. Dále nové rozvody elektřiny, vody, kanalizace a ústředního vytápění. V přístavbě za domem je umístěn bazén s protiproudem, jehož prostory jsou klimatizovány a vytápěny tepelným čerpadlem. V přízemí se nachází garáž, technická místnost, vstupní prostory, sociální zařízení, společenská místnost s krbovými kamny a samostatnou kuchyňkou. Dále se zde nachází pokoj pro hosty a vstup do samostatného prostoru v přístavbě domu, ve kterém je umístěn bazén.

V prvním patře je bytová jednotka - tři pokoje a kuchyň, dále koupelna a samostatné WC. V podkroví je nevybavený půdní prostor umožňující zřízení dalších bytových prostor. Dům stojí v zástavbě rodinných domů na mírném jihozápadním svahu v zajímavé lokalitě obce Merklín u Karlových Varů. Energetická náročnost budovy G (dům nemá zpracovaný energetický štítek).

 

Pozemek:        ve vlastnictví je pozemek o výměře 672 m2, z toho zastavěná plocha 180 m2. Pozemek je upravený a oplocený, je zde postaven nový venkovní krb s udírnou, zahradní domek a altán. Příjezd k nemovitosti po místní asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením.

Vybavení:     Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, elektro - 220V/380V a zemní plyn. Vytápění pro celý dům je ústřední s kombinovaným plynovým kotlem značky Junkers, který je umístěn v technické místnosti. Ohřev vody bazénu je zajištěn tepelným čerpadlem s minimálními náklady na provoz.

 

Výrazně zmodernizovaný dům vhodný i pro větší rodinu ihned k nastěhování. Okolí Merklína nabízí možnosti lyžování (skiareál Plešivec), turistika, cykloturistika, houbaření.