Prodej rodinného domu v Oboře u Šindelové
1 956.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Stav: aktivní
Aktualizováno: 12.8.2022
Třída energetické náročnosti budovy: G

 

Popis:  jedná se o částečně podsklepený zděný rodinný dům s podkrovím postavený v obci Šindelová, místní část Obora. V přízemí se nachází vstupní část, chodba, kuchyň, obývací pokoj a sociální zařízení. Do podkroví vedou dřevěné schody, jsou zde umístěny hala, dva pokoje a veranda nad vstupní částí. Další dřevěné schody vedou do nevyužívaného půdního prostoru. K domu je přistavěna zděná přístavba, kde je umístěna garáž s dílnou a skladové prostory. Na pozemku také stojí objekt, kde bylo umístěno další garážové stání s úložným prostorem v podkroví, od vjezdových vrat k němu vede příjezd po vydlážděné ploše.  

Dům je umístěn na okraji obce v zástavbě rodinných domů a rekreačních objektů, příjezd k němu je po zpevněné komunikaci.

 Pozemek:  ve vlastnictví je oplocený pozemek o celkové výměře 1280 m2, z toho zastavěná plocha rodinným domem činí 348 m2. Na zahradě jsou ovocné stromy a okrasné porosty.

Vybavení:  veřejný vodovod, elektroinstalace 220/380 V, ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě, ohřev TUV kombinovaným bojlerem, odkanalizování splachovacího WC je do septiku za domem.