Prodej rodinného domu v Ostrově
11 500.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Stav: aktivní
Aktualizováno: 12.8.2022
Třída energetické náročnosti budovy: B

Popis:   Nabízíme k prodeji nadstandardní moderně řešenou novostavbu rodinného domu v Ostrově. Dům byl zkolaudován v roce 2014, je postaven na jižním svahu s terasovitou zahradou. Na úrovni terénu se nachází vchod do domu, dvougaráž s elektrickými sekčními vraty, technická místnost, samostatné WC, fitness místnost a zádveří. V dalším podlaží se nachází zadní hlavní vchod, centrální hala a moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči. Dále zde najdeme jídelnu s možností vstupu na terasu, obývací pokoj s krbem, samostatnou toaletu a  pracovnu. V podkroví je umístěna ložnice a šatna, hlavní koupelna se samostatným WC,  pokoj pro hosty se samostatným sociálním zařízením a prádelna.

 

Jedná se o prostorný dům s dostatkem světla, v obývacím pokoji a jídelně je prosklená stěna orientovaná na jih, po celé šířce domu je venkovní terasa.

 

Nadstandardní prvky: trojskla v plastových oknech, zateplená jižní fasáda, elektrické předokenní rolety, krb s výměníkem, příprava na vytápění solárními panely a příprava na klimatizaci, zabezpečovací zařízení, kamera u vstupu na pozemek, nádrž na dešťovou vodu s rozvodem po zahradě, dálkově ovládaná vjezdová vrata.

 

Pozemek:        ve vlastnictví je pozemek o výměře 721 m2, z toho zastavěná plocha 129 m2. Na pozemku jsou terasovitě upravené opěrné zdi, oplocení tvoří kombinace KB bloků a dřevěných výplní. Zpevněné plochy kolem domu tvoří zámková dlažba, horní část zahrady je zatravněná a jsou zde záhony. Celý pozemek je osázen okrasnými porosty a ovocnými stromy. K dolní části pozemku je příjezd po místní asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením.  

 

Vybavení:     Dům je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, elektro - 220V/380V a zemní plyn. Vytápění pro celý dům je ústřední s kondenzačním plynovým kotlem, který současně ohřívá zásobník teplé vody. Teplou vodu lze také ohřívat přes výměník v krbu. Dům je vytápěn teplovodním podlahovým topením v kombinaci s radiátory. Energetická náročnost budovy B (velmi úsporná).

 

 

Tato nabídka je určena pro náročné klienty, kteří ocení kvalitní materiály a vybavení.

Lokalita nabízí soukromí, klid a výhled do okolní krajiny.