Rodinný dům krásný Les
2.090.000 Kč
Jednotka ceny: nemovitost
Typ nemovitosti: rodinný dům
Lokalita: Krásný Les
Stav: aktivní
Aktualizováno: 2.5.2019
Třída energetické náročnosti budovy: G

Jedná se o rodinný dům o zastavěné ploše 129 m2, který se nachází v obci Krásný Les. Dům prošel v roce 2007 až 2008 celkovou rekonstrukcí, která spočívala ve výměně střešní konstrukce včetně krovu, zateplená vestavba v podkroví, nový systém ústředního vytápění, osazení plastových oken, nové podlahy a omítky, dále pak elektrorozvody vody a kanalizace.  V přízemí se u vstupu do domu nachází zádveří, dále vstupní chodba, kuchyně, dva pokoje a samostatné WC.  V podkroví je umístěn dětský pokoj a větší koupelna s WC a výlez do půdního prostoru, který výhledově může umožnit zřízení dalších obytných prostor. Dům je částečně podsklepený, jedná se o kamenný sklep s klenutým stropem.

K domu patří kůlna na nářadí, tuhá paliva a hospodářské zvířectvo. Oplocená zahrada je  osázena ovocnými stromy. Dle platné legislativy je současná energetická náročnost domu označená třídou G, dosud nebyl zpracovaný energetický průkaz.   

Pozemek:    ve vlastnictví jsou pozemky o celkové výměře 1080 m2.

Vybavení:    elektro 220/380 V, obecní spádový vodovod, , odkanalizování domu do septiku, ústřední vytápění s kotlem se zásobníkem na tuhá paliva nebo elektrokotlem, ohřev TUV kombinovaným bojlerem.

Jedná se o sympatický menší rodinný dům se zahradou na slunném místě.